#СкопјеГурман! Нов концепт за неодоливо вкусни вафли! До 37% попуст на Bubble вафла по избор: чоколадна или вафла со сладолед во Bubble Waffle's

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Купени: 260

Добивате

Опции на понудата:

Вафла со сладолед 150 ден. 95 ден.
Чоколадна вафла 120 ден. 79 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За нарачка на над 4 вафли задолжителна е петходна резервација на нарачка
  • Понудата важи само "за носење''

Опис

Состав на вафлите

  • Вафла со сладолед - чоколаден крем, сладолед по избор (јагода, ванила, чоколадо), шарени мрвици
  • Чоколадна вафла - чоколаден крем, шлаг, чоко дожд, чоколаден прелив

Новиот тренд во Скопје!

Вафли на еден поинаков начин. Takeaway Bubblewaffle’s 

Место каде што може да си одберете некој од нашите предлог вкусови,или да си креирате сами!

Повелете на здравје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.