33% попуст на кератински третман за трајно исправување на коса во Бубе Студио Ин во вредност од 6000 ден. по цена од 3990 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

33%

Заштеда

2010 ден.

 • Ленинова 59 ( позади старата локација)

  Одведи ме таму

  02 3126 126

  bubestudioin@gmail.com

Добивате

Кератински третман за трајно исправување на коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.01.2019 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Кератински третман за трајно исправување и нега на коса е сигурен за сите видови коса. Овој третман е популарен не само поради тоа што се исправуваат и најнепослушните локни, туку и заради тоа што проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период. Еден третман е доволен за период од три месеци и подолго во зависност од типот на косата. Со овој третман се прави и регенерација на влакното со што косата станува мека и сјајна.

После третманот косата без проблем може да се мие и суши и ќе изгледа мазно само со помош на фен, многу брзо и едноставно ќе можете да ја средите, а секој ден ќе имате коса како да сте изглегле од фризерски салон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.