Совршен изглед за секоја свечена пригода! 36% попуст на свечена шминка со MAC козметика во Бубе Студио Ин во вредност од 2000 ден. по цена од 1290 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

36%

Заштеда

710 ден.

 • Ленинова 59 ( позади старата локација)

  Одведи ме таму

  02 3126 126

  bubestudioin@gmail.com

Добивате

Свечена шминка со MAC козметика

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Совршен изглед за секоја свечена пригода со MAC козметика и професионалниот тим во Бубе Студио Ин!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.