11% попуст на будилник SDC 4400W SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 1400 ден. по цена од 1249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на будилник SDC 4400W SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 1400 ден. по цена од 1249 ден.

Цена

1,249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден.

Попуст

11%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Будилник SDC 4400W SENCOR + 2 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Радио будилник
 • Боја: бела
 • USB полнач 5 V / 1000 mA
 • LED ноќно светло
 • LED дисплеј од килибар 2,3 cm (0.9“)
 • Поставување на осветленоста на екранот
 • Двоен аларм
 • Будилник за будење
 • Моќност за одложување
 • Резервна батерија за часовникот CR-2032 1 x 3 V (не е вклучена)
 • Моќност: AC 100-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии: должина 135 mm x длабочина 68 mm x висина 60 mm
 • Тежина: 260 gr (вклучувајќи AC/DC адаптер)
 • 2 години гаранција
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.