- 12%

SENCOR Будилник SRC 135 + 2 години гаранција

1250 ден.

1099 ден.

Шифра:

300000001508
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Радио будилник
 • Боја: бела/зелена
 • LED дисплеј 1,5 cm
 • PLL FM радио
 • Два аларми
 • FM жична антена
 • Аларм со 9 минутни одложувања
 • Тајмер за спиење
 • Димензии: ширина 126 cm x длабочина 120 mm x висина 50 cm
 • Тежина: 310 gr
 • Резервна батерија за часовникот 1 x 3 V Тип CR2032(Батеријата не е вклучена)
 • Напојување: AC 230V 50 Hz
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.