93% попуст на online курс за Building Self-Confidence + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

93%

Заштеда

6882 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Online курс Building Self-Confidence + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.06.2022 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на шпански јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Self-confidence is a vital part of a happy life. The ability to trust in yourself, make good decisions, move through social settings with ease, and take big chances are all tied to how you view yourself. Self-confidence is also a skill that can be learned and practiced daily. Learn how in this course by James Sweetman, one of Ireland’s top business and life coaches. He offers practical advice, mental exercises, and creative ways to reframe self-confidence and help you build a path of empowerment.

In this course, you’ll learn what self-confidence is, how it can be built, and the ways in which strengthening your self-confidence will enrich your life. From negative thoughts to dealing with fear, from body language to setting goals, we will cover every area of self-confidence to leave you with a full understanding of the subject, including:

 • The importance and power of self-confidence
 • Techniques to grow self-confidence
 • Mental exercises to boost your confidence
 • Tips for calming anxiety
 • Ways to address fear
 • How to change behaviors for good
 • The path towards self-empowerment

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.