91% попуст на 50 часовен online курс за Building Self-Confidence + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

7379 ден.

Попуст

91%

Заштеда

6697 ден.

Добивате

50 часовен online курс за Building Self-Confidence курс + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 15.03.2019
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Building Self-Conidence
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Самодовербата е вештина која може да бидне научена и да ви помогне бидејќи е значајна алатка за сечиј живот. Способноста да верувате во самите себе, да донесувате добри одлуки, да се движите низ околината со леснотија се повржани со тоа како се гледате себе си. Самодовербата е нешто што може да се научи и применува дневно. Управувањето со стравот и вербата во себе се вештини кои ке ги научите на овој курс.

На овој курс ке научите што е самодовербата, как ода ја изградите и начините на кои можете да ја зајакнете. Ке научите како да ги отстраните негативните мисли и стравот, как ода управувате со говорот на телото и да поставувате цели во вашиот живот. 

Курсот вклучува видеа, писмени лекции, вежби и тестови кои кеви дадат добро знаење поврзано со само довербата.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.