0 ја следат оваа компанија


Букви со фигура (од дрво)

170 ден.

Опис

Дрвена буква со фигура изработена од квалитетно дрво. Фигурата е асоцијација на буквата и како сложувалка обоена со акрилни бои на водена база. Може да изберете кирилична буква со асоцијација на македонски јазик или латинична буква со асоцијација на англиски јазик. На ваше барање може да се изработат букви со асоцијација на друг јазик (албански, германски и сл.) Димензија: висина 10цм (ширината зависи од буквата). Деталите за персонализација наведете ги во коментар.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Дрвено катче"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.