Дестинација Македонија! Уживајте во прекрасната Битола (Септември-Октомври)! 20% попуст на ноќевање за две лица во Булевар Хотел во вредност од 1880 ден. по цена од 1499 ден.

img

Цена

1499 ден.

Вредност

1880 ден.

Попуст

20%

Заштеда

381 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Ул. Булевар 1ви Мај бр. 31

  Одведи ме таму

  047 550 440; 075 458 205

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во Булевар Хотел

*Понуда не важи за време на викенд

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2022 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите вашата резервација
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Туристичката такса се доплаќа директно во хотелот и изнесува 40 ден по лице
 • Понуда не важи за време на викенд
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.