10 ја следат оваа компанија


BURBERRY HER Collection

3125 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Она што означува куќата на BURBERRY, претопено во мирисните ноти на Burberry HER  заедно со My Burberry Collection го даваме на понуда и можност да ги разбудите Вашите сетила и да бидете во тек за она што се случува во модната куќа и нејзините карактерни мириси кои се претопени во шишиња од нивните колекции.

Колекцијата на Burberry HER е специјано дизајнирана да го одрази младешкиот дух на Лондон кој е креативна метропола, со жив дух полн со авантури и храброст. Колекцијата е одбележана со цветни и овошни ноти кои се гурмански збогатени бобинки кои се развиваат во нежен јасмин а основата е дрвенаста во комбинација со амбер. 

Ова е уникатна мирисна нота со впечатлив потпис која веднаш е препознатлива и ја одбележува личноста која избрала да го носи овој мирис. 

Достапна во варијанта на тоалетна вода и парфемска вода. 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.