#СкопјеГурман! Уживајте во американски вкусови! До 32% попуст на Тексас бургер, Бостон бургер или Чикаго бургер од Black Pearl Beer & Burger Bar

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

32%

Заштеда

71 ден.

Купени: 98

 • ул. 415 бр.1 Марино Илинден

  Одведи ме таму

Добивате

Опции на понудата:

Тексас бургер 220 ден. 149 ден.
Бостон Бургер 200 ден. 149 ден.
Чикаго Бургер 210 ден. 149 ден.
Скопско или Smooth 0.5l (1 + 1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата не важи "за носење"

Опис

 • Состав на Тексас бургер: традиционално американско лепче, јунешка плескавица, чедар, калшкавал, сланина, ајсберг, кисели краставички, домат, кромид, тексас сос, француски компирчиња)
 • Состав на Бостон бургер: традиционално американско лебче, јунешка плескавица, ајсберг, кисели краставички, домат, кромид, бостон сос, бостон чили, француски компирчиња
 • Состав на Чикаго бургер: традиционално американско лебче, јунешка плескавица, чедар, кашкавал, кисели краставички, домат, кромид, чикаго сос / чили сос, француски компирчиња

На почетокот на октомври во 2016 година, во Скопје беше отворено уникатно место, бар за бургери и за пиво Блек Перл. 

Еден од најпопуларните концепти во Америка е бургер и пиво. Тоа со кое што Black Pearl Burger & Beer за многу кратко време станаа прочуени се најдобрите бургери. Посебни и специјални се по американскиот тип на леб за бургер, како и специјалните бургер сосови кои се набавуваат од Шведска и од САД за своите потреби. Со најдобриот бургер, во комбинација оди и најдоброто пиво, па така во “Блек Прл” имате можност да вкусите повеќе од 24 видови на пиво. Инспирацијата за името на местото доаѓа од бродот на капетан Џек Спароу од познатиот филм “Пиратите од Карибите” и уредувањето на терасата е во тој дух. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.