Недела на храна #СкопјеГурман! 40% попуст на класик бургер или bacon бургер во бродски амбиент во Hotel restaurant Senigallia

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 40% попуст на класик бургер или bacon бургер во бродски амбиент во Hotel restaurant Senigallia

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

101 ден.

Купени : 79

 • Брод - ул. Кеј 13ти Ноември, Скопје 1000 Скопје, Македонија

 • 02 322 4044

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00

Добивате

Бургер по избор:

 • Класик бургер, цена: 250 ден. 149 ден.
 • Bacon бургер, цена: 280 ден. 168 ден.

Опција Скопско 1+1 гратис: Скопско 0.3l, цена: 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Состав:

 • Класик бургер: телешки бургер, кашкавал, карамелизиран кромид, марула, домат, кисели краставички, сос, помфрит
 • Bacon бургер: телешки бургер, печена крцкава сланина, кашкавал, марула, сос, помфрит

Хотел и ресторан Senigallia, е првиот хотел-ресторан на вода, закотвен во центарот на градот, кој е дел од групацијата во која се вклучени рестораните Воденица Мулино и Spizzicotto.

Кога ќе помислите на вкусно приготвен медитерански оброк во срцето на Скопје, ова е дефинитивно вистинското место кое треба да го посетите. Секое јадење е приготвено со посебно внимание од рака на врвни мајстори со долгогодишно искуство. Тука може да уживате во вистинска италијанска паста по познатиот рецепт на Воденица Мулино, кремасти италијански десерти и одлични бургери и специјлаитети од месо.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.