Недела на храна #СкопјеГурман! 43% попуст на домашен beef бургер со црвено лепче од Колектив бар и ресторан во вредност од 350 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 43% попуст на домашен beef бургер со црвено лепче од Колектив бар и ресторан во вредност од 350 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

43%

Заштеда

151 ден.

Купени : 38

 • ул. 11 Октомври бр. 1 локал 5 и 5а

 • 078 414 335

 • kolektiv.skopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 01:00 Саб-Нед: 08:00 - 01:00

Добивате

Домашен beef бургер со црвено лепче

*Состав: бургер лепче, 220гр. говедско месо, кромид, домат, корнишони, сос, чипс од компир

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2017 до 20.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Градски пивски центар во Скопје.
Со голем избор на пивски вкусови на високо квалитетните крафт пива од Крафт Пивара Темов. Урбан Скопски локал за уживање во ладно пиво, кафе или смути придружено со голем избор на храна и мезиња во било кое време од денот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ