#СкопјеГурман! До 34% попуст на Bon Appetit бургер со две телешки плескавици или пилешки бургер + помфрит + сосови + салата (важи и за носење) од Bon Appetit

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

149 ден.

Попуст

34%

Заштеда

50 ден.

Купени: 29

 • ул.Видео Смилевски Бато 10а

  Одведи ме таму

  077 681 143

  keteringbonappetit@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Bon Appetit бургер со две телешки плескавици + помфрит + сосови + салата 219 ден. 149 ден.
Бургер со пилешко месо + помфрит + сосови + салата 149 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна предходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"

Опис

Добар апетит со 100% автентични вкусови во Bon Appetit!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.