Нови вкусни бургери во градот! До 38% попуст на бургер по избор: Bacon бургер, Urban бургер или Urban чикен во Urban Burger

РАСПРОДАДЕНО

Нови вкусни бургери во градот! До 38% попуст на бургер по избор: Bacon бургер, Urban бургер или Urban чикен во Urban Burger

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

140 ден.

Попуст

36%

Заштеда

51 ден.

Купени : 243

 • Рузвелтова 63а, Скопје, Македонија

 • 077993701

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 10:00 - 01:00

Добивате

Бургер по избор:

 • Bacon бургер, цена: 140 ден. 89 ден.
 • Urban бургер, цена: 160 ден. 99 ден.
 • Urban чикен, цена: 160 ден. 99 ден.

*Составот на бургерите можете да го видите во опис


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2017 до 05.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При нарачка на над 3 бургери планирано време на припрема и чекање е околу 30 мин.
 • Понудата важи за во ресторанот и за носење

Опис

Состав на бургерите:

 • Bacon бургер - јунешка плескавица, сланина, сосови + помфрит + салата по избор
 • Urban бургер- јунешка плескавица, похован кашкавал, сосови + помфрит + салата по избор
 • Urban чикен - пилешки стек (похован или обичен), похован кашкавал, сосови + помфрит + салата по избор

Ново место за вкусни и сочни бургери, сендвичи и кремасти слатки задоволства!

Во Urban Burger може да уживате во вкусот на сочен бургер со додатоци по ваш вкус по кој сигурно ќе се вратите повторно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ