Нови вкусни бургери во градот! До 31% попуст на оброк по избор: Big Cheese Burger оброк или Big Burger оброк во Yummy Burger

РАСПРОДАДЕНО

Нови вкусни бургери во градот! До 31% попуст на оброк по избор: Big Cheese Burger оброк или Big Burger оброк во Yummy Burger

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

115 ден.

Попуст

31%

Заштеда

36 ден.

Купени : 144

 • ул. Видое Смилевски Бато 10а 2, лок 1

 • 077 433 135

 • sheriffburgercounty@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 00:00 Саб: 10:00 - 01:00Нед: 10:00 - 00:00

Добивате

Оброк по избор:

 • Big Cheese Burger оброк, цена: 120 ден. 89 ден.
 • Big Burger оброк, цена: 115 ден. 79 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.10.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот и за носење, но не вклучува достава

Опис

Состав на бургерите:

 • Big Cheese Burger оброк: јунешка плескавица, чедар кашкавал, помфрит, салата и сосови по избор
 • Big Burger оброк: јунешка плескавица, помфрит, салата и сосови по избор

Ако добар оброк е она што го барате, тогаш немате друг избор. Yummy Burger е и повеќе од местото каде што сакате да јадете.

Отворени пред повеќе од 2 месеци, препознаени по највкусните оброци во градот составени од висококвалитетни состојки ги освоиja симпатиите на повеќето гурмани, а останатите ги предизвикуваме да пробаат.

Yummy Burger највкусните оброци започна да ги доставува и директно до вашата врата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ