Неодоливи вкусови по американски рецепт! До 41% попуст на Chicken бургер, Чикаго бургер, Bacon бургер, Urban cheesy тост од Urban Burger

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

140 ден.

Попуст

36%

Заштеда

51 ден.

Купени: 717

 • Рузвелтова 63а, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  077993701

Добивате

Опции на понудата:

Chicken бургер 130 ден. 89 ден.
Чикаго бургер 220 ден. 129 ден.
Bacon бургер 160 ден. 110 ден.
Urban cheesy тост 140 ден. 89 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При нарачка на над 3 бургери планирано време на припрема и чекање е околу 30 мин.
 • Понудата важи за во ресторанот и за носење
 • Доставата не е вклучена во понудата. 
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Состав:

 • Chicken бургер - пилешки стек, салата, помфрит
 • Bacon бургер - јунешка плескавица, сланина, сосови + помфрит + салата по избор
 • Чикаго бургер - 100% чисто говедско месо (400гр), крцкава сланина, чедар кашкавал, печурки, кромид, краставички, микс од сосови
 • Urban cheesy тост - четири вида сирење намаз, маслинки, млечен кашкавал, пилешки гради

Ново место за вкусни и сочни бургери, сендвичи и кремасти слатки задоволства!

Во Urban Burger може да уживате во вкусот на сочен бургер со додатоци по ваш вкус по кој сигурно ќе се вратите повторно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.