ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Неодоливо вкусни специјалитети во Bushi Resort & SPA 5*! До 45% попуст на јадење по избор: рамстек Буши, пилешко во бадем сос, пица четири сирења, паста фунги или чизкејк

РАСПРОДАДЕНО

ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Неодоливо вкусни специјалитети во Bushi Resort & SPA 5*! До 45% попуст на јадење по избор: рамстек Буши, пилешко во бадем сос, пица четири сирења, паста фунги или чизкејк

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Купени : 893

 • Ул. Самоилова ( Кај Кале), Скопје

 • 02 312 5130

 • info@bushiresort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Рамстек Буши, цена: 660 ден. 429 ден.
 • Пилешко во бадем сос, цена: 310 ден. 169 ден.
 • Пица четири сирења, цена: 320 ден. 179 ден.
 • Паста фунги, цена: 310 ден. 169 ден.
 • Чизкејк, цена: 120 ден. 79 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2018 до 15.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Хотелот располага со 24/7 бесплатен паркинг за сите гости

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент на Bushi Resort & SPA 5*!

Лоциран во старата скопска чаршија во Скопје, на 600 метри од Камениот мост, Буши Resort & SPA може да се пофали со тераса и поглед на градината. Хотелот располага со спа центар и топла када, а гостите можат да уживаат во вкусен оброк во ресторанот или пијалок во барот. Бесплатно WiFi има на целиот имот и слободен приватен паркинг е достапен за гостите.

Секоја соба е опремена со телевизор со рамен екран и со сателитски канали. За поголема удобност, ќе најдете бањарки и папучи во секоја соба.

Тврдината Кале е на 300 метри од одморалиштето Буши и СПА, додека плоштадот Македонија е 800 метри. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Александар Велики, 16 км од имотот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Karola5

Одлично подготвена храна, извонредно љубезни вработени, пријатен амбиент и незаборавен поглед на Старата Скопска чаршија. Препорачувам од срце.

Член на Grouper од: 14-02-2013
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ