Bushi Resort & SPA 5*! 42% попуст на луксузен релакс и спа задоволство: 2 часа користење на СПА центарот (базен, финска сауна, турска бања, џакузи, солена соба, топли кревети) во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Bushi Resort & SPA 5*! 42% попуст на луксузен релакс и спа задоволство: 2 часа користење на СПА центарот (базен, финска сауна, турска бања, џакузи, солена соба, топли кревети) во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

42%

Заштеда

501 ден.

Купени : 203

 • Ул. Самоилова ( Кај Кале), Скопје

 • 02 312 5130

 • info@bushiresort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Луксузен релакс и спа задоволство за едно лице: 2 часа користење на СПА центарот во Bushi Resort&Spa 5*

 • базен
 • финска сауна
 • турска бања
 • џакузи
 • солена соба
 • топли кревети

*Секој корисник добива папучи и бањарка

*Понудата може да се користи секој ден од 12 до 20 часот (последната резервација се прави во 18:00 часот)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2018 до 14.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата може да се користи секој ден од 12 до 20 часот (последната резервација се прави во 18:00 часот)
 • Хотелот располага со 24/7 бесплатен паркинг за сите гости

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент на Bushi Resort & SPA 5*!

Лоциран во старата скопска чаршија во Скопје, на 600 метри од Камениот мост, Буши Resort & SPA може да се пофали со тераса и поглед на градината. Хотелот располага со спа центар и топла када, а гостите можат да уживаат во вкусен оброк во ресторанот или пијалок во барот. Бесплатно WiFi има на целиот имот и слободен приватен паркинг е достапен за гостите.

Секоја соба е опремена со телевизор со рамен екран и со сателитски канали. За поголема удобност, ќе најдете бањарки и папучи во секоја соба.

Тврдината Кале е на 300 метри од одморалиштето Буши и СПА, додека плоштадот Македонија е 800 метри. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Александар Велики, 16 км од имотот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ