Busy Board - Сензорна табла 40х40

2990 ден.

Добивате

Рачно изработена Busy Board сензорна табла наменета за правилен развој на Вашето дете низ забава и игра

Опис

#SmartKid - рачно изработена „Busy Board“ сензорна табла наменета за правилен раст и развој на Вашите деца низ забава и игра! Автентична игра која комбинира повеќе од 10 играчки и гарантирано го задржува вниманието на Вашето дете подолг период, а воедно нема никакви штетни влијанија, напротив, сензорните табли се топло препорачани од сите реномирани светски експерти. Jа подобрува моториката, логиката, сетилата, креативноста, координацијата, вниманието, препознавањето и меморијата!

Прочитајте повеќе на https://bit.ly/2meOC8z

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 17.11.2019 до 24.11.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.