1 ја следи оваа компанија


Busy Board - Сензорна табла 80х40

5990 ден.

Добивате

Рачно изработена Busy Board сензорна табла наменета за правилен развој на Вашето дете низ забава и игра

Опис

#SmartKid - рачно изработена „Busy Board“ сензорна табла наменета за правилен раст и развој на Вашите деца низ забава и игра! Автентична игра која комбинира повеќе од 14 играчки и гарантирано го задржува вниманието на Вашето дете подолг период, а воедно нема никакви штетни влијанија, напротив, сензорните табли се топло препорачани од сите реномирани светски експерти. Jа подобрува моториката, логиката, сетилата, креативноста, координацијата, вниманието, препознавањето и меморијата!

Прочитајте повеќе на https://bit.ly/2meOC8z

Детали за испорака

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.