За сите елегантни мажи! Купон од 99 ден. со кој добивате 25% попуст на веќе намалените цени на цел асортиман на машка гардароба од светските брендови: Bugatti, Claudio Campione, State of art, North of navy, Marlboro Clasic MSC во Бутик Амато

 • Т.Ц. Лептокарија Бул. Партизански Одреди бр. 64 А /лок.1

  Одведи ме таму

  076 336 342

  vlatkoina@gmail.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 25% попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на машка гардароба 
 
*Асортиманот вклучува: јакни, кошули, фармерки, панталони, блузи, модни додатоци, долна облека
 
*Дел од светските брендовите кои ќе ги најдете во бутикот се: Bugatti, Claudio Campione, State of art, North of Navy, Marina Yachting, Zen&Zen, G-Star, Lerros, Wellalux, Marlboro Clasic MSC и многу други

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2019 до 16.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производите се врши по принципот Прв Дојден - Прв Услужен
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во Бутик Амато
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Бутик Амати е место каде можете на најдете многу светски брендови на едно место. Искористете ја оваа можност и облечете со стил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.