Пролетна и летна колекција за најмалите! Купон од 60 ден. со кој добивате до 40% попуст на целиот асортиман на бебешка и детска машка и женска облека од реномирани светски брендови за минимална нарачка од 1000 ден. во "Бутик за деца Анжи"

РАСПРОДАДЕНО

Пролетна и летна колекција за најмалите! Купон од 60 ден. со кој добивате до 40% попуст на целиот асортиман на бебешка и детска машка и женска облека од реномирани светски брендови за минимална нарачка од 1000 ден. во "Бутик за деца Анжи"

Цена

60 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 96

 • Ул. Партизански одреди бр. 1 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3223 550

Добивате

Купон од 60 ден. со кој добивате

 • 40% попуст на детска машка и женска облека при минимална нарачка од 1000 ден.
 • 20% попуст на бебешка облека за минимална нарачка од 1000 ден.

*Можете да комбинирате повеќе парчиња облека во минимален износ од 1000 ден. за на вкупната сума да добиете 40% попуст 

Широкиот асортиман на облека вклучува:

 • тренерки, комплети, шпилхозни, боди, чорапи, пелени, сетови, фустани, пешкири, сет за колички, играчки
 • женски и машки детски блузи, хеланки, кошули, панталони, јакни

*Дел од асортиманот е прикажан на сликите во галерија


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2017 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Можете да комбинирате повеќе парчиња облека во износ од над 1000 ден. и на вкупната сума добивате 40% попуст 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши само во продавницата на Ул. Партизански одреди бр. 1
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Облеката во продавницата е наменета за деца
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Т.Д. АНЖИ е компанија која веќе 20 години опстојува и успешно работи на нашиот пазар. Нашата компанија се занимава со увоз и продажба на бебешка и детска облека, како и со продажба на бебешка оремa. Нашите продажни салони се модерни и опремени, на достапни локации и со услужен персонал. Располагаме со квалитетни производи од реномирани светски брендови. Услугата и квалитето на бебешка опремa. Нашите продажни салони се модерни и опремени, на достапни локации и со услужен персонал. Располагаме со квалитетни производи од реномирани светски брендови. Услугата и квалитетот се наш заштитен знак. Дојдете и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ