Подарете уникатно парче накит! 40% попуст на був алка со боја по избор: бела, црвена или црна од "Униката" во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Подарете уникатно парче накит! 40% попуст на був алка со боја по избор: бела, црвена или црна од "Униката" во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4 | Остануваат : 7

 • Центар Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • nakit.unikata@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Був алка со боја по избор:

 • Бела алка
 • Црвена алка
 • Црна алка

*Должината на алката е од 17cm до 22cm и се прилагодува во согласност со вашите потреби


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 10.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Подарете уникатна був алка и израдувајте ги најблиските со уникатно парче накит

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ