img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


By Wishtrend Quad Active Boosting Essence

1280 ден.

Опис

Поттикнувачка есенција формулирана со прополис, 3-Complex (екстракт од гранче од Morus alba, екстракт од лист од Nelumbo nucifera, екстракт од плод од Schisandra chinensis), мед и ферменти на црн чај. Благодарение на екстрактот од прополис со потекло од областа Оверњ во Франција и 46% природни состојки, оваа поттикнувачка есенција помага во грижата за повеќе проблеми со кожата. Како брзо апсорбирачки производ со водена база, оваа есенција ја полни кожата со влажност давајќи ѝ свежина. Ферментираните навлажнувачки состојки ја прават кожата мазна и здрава.

Употреба: Нанесете соодветна количина од производот на лицето и тапкајте нежно за да се апсорбира целосно.

Клучни состојки: екстракт од гранче од Salix alba (врба, 10%), вода од цвет од Centaurea cyanus (9%), екстракт од плод од Schisandra chinesis (9%), екстракт од гранче од Morus alba (8,7%), екстракт од лист од Nelumbo nucifera (8,7%), екстракт од прополис (1%).

Состав: вода, екстракт од гранче од Salix alba (врба), екстракт од цвет од Centaurea cyanus, екстракт од плод од Schisandra chinesis, екстракт од гранче од Morus alba, екстракт од лист од Nelumbo nucifera, метилпропандиол, глицерин, ферментод ферменти на захаромицес/мед, фермент на захаромицес/ксилинум/црн чај, 1,2-хександиол, екстракт од прополис, бутилен гликол, бензил гликол, хидроксиетил целулоза, лимонска киселина, натриум цитрат, динатриум EDTA, етилхексилглицерин.

Нето содржина: 100ml

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.