12 ја следат оваа компанија


C Plus (75mg./100 таблети)

449 ден.

Шифра:

FL0048

Опис

Витамин Ц комплекс Овие таблети содржат витамин Ц заедно со шипка во прав и биофлавоноиди, кои го зајакнуваат неговиот ефект. Една таблета C Plus обезбедуваколичина на витамин Ц како во еден голем портокал или 1,5 кг јаболки! Дозирање: 1 таблета дневно Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ: 75 мг Витамин Ц, 100 мг Цитрусен биофлавоноиден комплекс, 100 мг Шипка во прав Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.