2 ја следат оваа компанија


- 25%

Пенлив сунѓер CAFÉ MIMI (2 во 1 Pink love) 60гр

210 ден.

158 ден.

Шифра:

516502

Опис

Брзо и лесно туширајте се со 2 во 1 пенливиот сунѓер PINK LOVE Café Mimi, кој ќе и даде целосна нега на вашата кожа и ќе остави нежна, вкусна арома на зрели бобинки!
Сунѓерот за повеќекратна употреба е исполнет со нежен гел со екстракт од јагода и бадемово масло, нежно чисти, хидрира и храни, делува нежно за масажа на кожата. Погоден е за одење на одмор, во фитнес центар или на службени патувања.

Активни состојки:

  • Екстракт од јагода
  • Бадемово масло

Начин на употреба:

  • Убаво натопете ги сунѓерите со топла вода
  • Стиснете го сунѓерот за активирање на пената
  • Користете го како обичен сунѓер
  • Исплакнете го и исцедете го вишокот пена и вода.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.