2 ја следат оваа компанија


- 25%

Пенлив сунѓер CAFÉ MIMI (2 во 1 YELLOW BLOSSOM) 60гр

210 ден.

158 ден.

Шифра:

516502

Опис

Брзо и лесно туширајте се со 2 во 1 пенливиот сунѓер „Yellow Blossom“ од Café Mimi, кој ќе и даде целосна нега на вашата кожа и ќе остави нежна арома на егзотични цвеќиња! Сунѓерот за повеќекратна употреба е исполнет со нежен гел со екстракт од лотос и масло од јојоба, деликатно чисти, храни и хидрира и делува нежно за масажа на кожата. Удобно е да се земе со вас на одмор, во фитнес центар или на службени патувања.

Активни состојки:

  • екстракт од лотос,
  • масло од јојоба.


Упатство за корисникот:

  • Убаво натопете ги сунѓерите со топла вода
  • Стиснете го сунѓерот за активирање на пената
  • Користете го како обичен сунѓер
  • Исплакнете го и исцедете го вишокот пена и вода.

Состојки:

Vegetable Glycerin, Aqua, Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract, Propylene Glycol, Sorbitol, Stearic Acid, Lauric Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Hydroxide, Perfume, Citrus Aurantium (Neroli) Amara Flower Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Limonene

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.