Топол зимски напиток! 43% попуст на чај со рум во Рок Бар Круг во вредност од 80 ден. по цена од 45 ден.

Вредност

80 ден.

Попуст

43%

Заштеда

35 ден.

Купени: 9

Добивате

Чај со рум во легендарниот рок бар Круг

Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Уживајте во легендарниот рок бар Круг со топол напиток

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.