68% попуст на чај по избор (Memory Plus, Relax, Imuno, Aromatico, Linden tea) во Coffee shop & Concept store "Wonderlust" во вредност од 60 ден. по цена од 19 ден.

РАСПРОДАДЕНО

68% попуст на чај по избор (Memory Plus, Relax, Imuno, Aromatico, Linden tea) во Coffee shop & Concept store "Wonderlust" во вредност од 60 ден. по цена од 19 ден.

Цена

19 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

60 ден.

Попуст

68%

Заштеда

41 ден.

Купени : 391

 • ул. Македонија 1000, Скопје

 • 070 309 290

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:-1 - 01:-1 Саб-Нед: 09:-1 - 01:-1

Добивате

Чај по избор

 • Memory Plus (Mint, Rosemary, Balm Mint, Basil) - во вредност од 60 ден.
 • Relax (Basil, Balm mint, Lavender, Thyme, Wort, hops) - во вредност од 60 ден.
 • Imuno (Mint, Wild Strawberry leaf, Thyme, Nettle, Violet tricolor) - во вредност од 60 ден.
 • Aromatico (Mint, Thyme, Wort, Basil, Anise) - во вредност од 60 ден.
 • Linden tea - во вредност од 60 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2016 до 30.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пожелна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во кафулето, не важи "за носење"

Опис

Стоплете се со омилениот вкус на чај со вашите пријатели!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ