Неодоливи слатки задоволства! 18% попуст на ролат торта со 20 парчиња со вкус по избор: чоколадна или торта Анастасија со бело чоколадо + бесплатна достава во Cake Factory

Цена

499 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 56

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 205 035

  peneva_biljana@yahoo.com

Добивате

Ролат торта (20 парчиња) со вкус по избор :

 • Чоколадна торта
 • Торта Анастасија со бело чоколадо

*Бесплатна достава за Скопје (за приградски населби на Скопје - 100 ден. доплата за достава)

*Составот на тортите може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава за Скопје (за приградски населби на Скопје - 100 ден. доплата за достава)
 • Потребно е да нарачате 4 дена пред достава,
 • За нарачката потребно е на меил да го испратите купонот, адреса, населба, вашето име, телефон за контакт и време за достава
 • Вие бирате датум и време за достава!
 • Не е потребна доплата за мини декорација или натпис по избор

Опис

Состав:

 • Чоколадна (чоколадо, плазма, нутела)
 • Анастасија бела (бело чоколадо, ванила, бел крем)

*Сите торти се со путер и тесто од ореви, со три фила.

За компанијата

Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.