25% попуст на декорирана торта со крем декорација и принт додатоци по избор: чоколадна или торта Анастасија со бело чоколадо + бесплатна достава во Cake Factory

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

250 ден.

Купени: 90

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 205 035

  peneva_biljana@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Торта со 20 парчиња 1,000 ден. 750 ден.
Торта со 30 парчиња 1,200 ден. 900 ден.
Торта со 40 парчиња 1,500 ден. 1,125 ден.
Торта со 50 парчиња 1,900 ден. 1,425 ден.
Торта со 60 парчиња 2,200 ден. 1,650 ден.

Декорирана торта со вкус и декорација по избор:

 • Чоколадна торта
 • Торта Анастасија со бело чоколадо

*Бесплатна достава за Скопје (за приградски населби на Скопје - 100 ден. доплата за достава)

*Tортите се со крем декорација и принт додатоци

*Составот на тортите може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава за Скопје (за приградски населби на Скопје - 100 ден. доплата за достава)
 • Потребно е да нарачате 4 дена пред доставата
 • За нарачката потребно е на меил да го испратите купонот, адресата, населба, вашето име, телефон за контакт и време за доставата
 • Вие бирате датум и време за достава!
 • Tортите се со крем декорација и принт додатоци

Опис

Состав:

 • Чоколадна (чоколадо, плазма, нутела)
 • Анастасија бела (бело чоколадо, црно чоколадо, ванила, бел крем)

*Сите торти се со путер и тесто од ореви, со три фила.

За компанијата

Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

dinoo_aa

Напоменувам дека торта не беше согласно нарачката, друга боја на филот и декорацијата не беше согласно договорената во сликата.

Член на Grouper од: 19-06-2014

anastasija

Здраво, Ви благодариме на коментарот. За компанијата до сега имаме добиено само позитивни коментари и имаме продадено повеќе купони. Ние иако сме посредници, фидбекот од корисниците ни е од огромно значење и ни помага да го подобриме целокупното Grouper искуство и задоволството на нашите корисници. Вашето мислење ни е секогаш најважно и особено ни значи кога ќе добиеме директно мислење од било кој наш корисник. Ве молиме пишете ни на support@grouper.mk, за да извршиме дополнителна проверка на ситуацијата и да го пренесеме на одговорниот агент. Ви благодариме на одвоеното време.

Член на Grouper од: 15-01-2020

dinoo_aa

Ви испратив мејл до support, за деталите по однос на нарачката си слики, Поздрав

Член на Grouper од: 19-06-2014

anastasija

Здраво, Ве информираме дека Вашиот маил е примен и ќе пренесеме Вашето искуство на одговорните агенти. Уште еднаш Ви благодариме за одвоеното време. Имајте убав ден.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.