Вкус кој не се пропушта! 31% попуст на свинска пастрмајлија Calabria во Пицерија Calabria во вредност од 230 ден. по цена од 159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вкус кој не се пропушта! 31% попуст на свинска пастрмајлија Calabria во Пицерија Calabria во вредност од 230 ден. по цена од 159 ден.

Цена

159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

230 ден.

Попуст

31%

Заштеда

71 ден.

Купени : 9

 • Бул.Асном бр.64А лок.бр.6 Скопје

 • 078 340 429

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 13:00 - 20:00

Добивате

Свинска пастрмајлија Calabria (тесто, свинско месо, кашкавал – 500 гр.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2018 до 05.06.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Бесплатна достава при нарачка од минимум 2 пастрмајлии во реон Аеродром или Ново Лисиче
 • Понудата не може да се комбинира со други промоции
 • Понудата важи само за носење

Опис

Инспирирани од познатиот италијански град Calabria, решивме да Ви понудиме една поинаква приказна.

Новоотворената пицерија Calabria, освен неодоливите и највкусните пици во градот, во своето мени ви нуди и пастрмајлии, пица сендвичи, салати и десерти во чиј вкус може да уживате само со еден повик.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ