97% попуст на оnline курс за изучување на англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Cambridge Academy во вредност од 24 118 ден. (412 eur) по цена од 739 ден. (12 eur)

Вредност

24118 ден.

Попуст

97%

Заштеда

23379 ден.

Добивате

Online курс за изучување на англиски јазик

 • Времетраење: 6 месеци
 • По завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2019 до 04.04.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пинот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеца од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM
 • Сертификатот е признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email:office@academy-cambridge.org
   

Опис

Зборувајте го англискиот како да е ваш мајчин јазик со курсот од престижниот Cambridge Academy!

 • Онлајн учењето со Cambridge Academy на англиски јазик се одлична подготовка за разни испити по странски јазици, како што TOEFL, KET, PET, FCE и IELTS 
 • Овој курс има за цел да ги развие вашите вештини за зборување, читање и пишување
 • Курсот вклучува симулации, статии и дијалози, тестови за проценка и теоретски вежби 
 • Сертификатот е признат од страна на илјадници меѓународни корпорации како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други

Една од најпрестижните академии за англиски јазик во Велика Британија, Cambridge Academy го користи таканаречениот метод Cambridge Communicative Approach (CCA), што претставува модернизирана верзија на комуникативен приод, кој, главно, се фокусира на наставата на практичната страна на англискиот јазик.

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.