Научете шпански јазик! 96% попуст на 60 часовен online курс по шпански јазик од Cambridge Institute во вредност од 27 900 ден. (450 Eur) по цена од 1240 ден. (20 Eur)

Вредност

27900 ден.

Попуст

96%

Заштеда

26660 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Plaza de España 6

  Одведи ме таму

  +34 917 587 556

  m.gutierrez@institutocambridge.org

Добивате

60 часовен Online курс по шпански јазик за ниво по избор (времетраење од 6 месеци)

 • Еден одбран степен (ниво) за шпански јазик е во времетраење од 60 часа
 • Може да одберете еден од следните 10 нивоа (степени) за шпански јазик:  A1.I, A1.II, A2.I, A2.II, B1.I, B1.II, B1.III, B2.I, B2.II and B2.III.
 • Сертификат во електронска форма
 • Во склоп на овој курс ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен празници)
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 20.03.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019
 • Откако ќе го купите купонот морате да ја комплетирате формата за регистрација на следниот линк: РЕГИСТРАЦИЈА
 • Курсот се изведува online, и е во максимум времетраење од 6 месеци од почетокот на курсот.
 • По завршување на курсот добивате сертификат во електронска форма
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот не може да се смени за курс од друг јазик и може да се користи само еднаш.
 • Доколку е потребно ќе добиете и асистенција преку Live Chat, можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, секој работен ден од понеделник до петок (освен празници) до 14 часот
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели.
 • Важи за лица над 14 години.
 • На денот кога ќе започне курсот, сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со цел да им се даде упатство за пристап до платформата.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа 9 eur (сертификатот го добивате во електронска верзија по e-mail)
 • Повеќе информации на e-mail: m.gutierrez@institutocambridge.org

Опис

Време е да научите Шпански и тоа во удобноста на Вашиот дом со забавен и интерактивен курс!

Зашто да учите Шпански?

 • Бидејќи е третиот најзборуван јазик во светот.
 • Повеќе од 500 милиони луѓе го зборуваат како мајчин или втор јазик.
 • Бидејќи е официјален јазик во повеќе од 22 земји
 • Бидејќи е еден од најважните јазици за интернационалниот бизнис, политички конгреси и интернационален туризам
 • Бидејќи е официјален јазик на ЕУ, MERCOSUR, UNESCO, UN и Црвен Крст.
 • Учењето шпански ќе ви овозможи да ја дознаете шпанската и латино американската култура во целост
 • Учењето шпански е забавно и може да ве однесе на различни место во светот.
 • Престижниот центар за јазици Cambridge Institute, Ви нуди курс за непобедливна цена.

Карактеристики на курсот – Онлајн курсот овозможува на учениците насекаде во светот да го стекнат основното знаење за шпанската граматика. Курсот опфаќа дневна рутина на проѓирување на вокабуларот и фразите, со тоа што ќе се обработуваат секојденевни ситуации. Часовите се дизајнирани да се вежба граматика, вокабулар, идиоми и слушање. 6 месеци пристап до платформата, вежбите, учење и подобрување на вокабуларот и зацврстување на знаењата за граматика.

Придобивки:

 • Потребен е само компјутер со Интернет конкеција и микрофон за да учите каде ќе посакате.
 • Комплетно приспособен план за учење адаптиран на нивото на вашите цели.
 • 10 достапни нивоа: A1.I, A1.II, A2.I, A2.II, B1.I, B1.II, B1.III, B2.I, B2.II, B2.III
 • Можете да го тестирате вашето знаење на јазикот, пред да го изберете нивото на следниот ЛИНК

Зошто Cambridge Institute?

Заоснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.