44% попуст на Can - Do отворач на конзерви + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 449 ден.

РАСПРОДАДЕНО

44% попуст на Can - Do отворач на конзерви + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 449 ден.

Цена

449 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

44%

Заштеда

351 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Can - Do отворач на конзерви

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2017 до 09.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Компактен отворач за конзерви
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
 • Димензии: 6.6 x 6cm
 • Дијаметар: 6cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ