Акција на Can - Do отворач на конзерви

800 ден.

209 ден.

Купени:

1

Шифра:

0300000000810
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Опис

Карактеристики на производот:

 • Компактен отворач за конзерви
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
 • Димензии: 6.6 x 6cm
 • Дијаметар: 6cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.