Ладно цедено масло од коноп! До 17% попуст на oргански CBD производи од Cani Pharm

Цена од

2500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

17%

Заштеда

500 ден.

Добивате

 • Cani Life со 10% CBD: цена 3000 ден  2500 ден.
 • Cani Therapy со 20% CBD: цена 4000 ден. 3600 ден.

Повеќе информации за производите, прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2022 до 14.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот испратете ги следните податоци на e-mail: [email protected]: име, презиме, адреса, телефонски број и кодовите од купонот
 • Доставата не е вклучена во цената и изнесува 135 ден. (се доплаќа при прием на пратката)
 • Доколку имате нарачка над 5000 ден, доставата е бесплатна
 • Доставата се врши во рок од 2-3 работни дена
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

1. Cani Life со 10% CBD

Постигнете рамнотежа на умот и телото, Ослободете се од стресот и разбудете се свежо!

КАНИ е вашиот извор на органски одгледано, висококонцентрирано ЦБД масло со природен вкус. Достапно е и лесно се консумира. Формулата КАНИ е дизајнирана за сите генерации. Направен од најквалитетниот коноп, помага да се подобри целокупната благосостојба, да се зајакне вашето расположение и да се зголеми вашата продуктивност.

 • 10% ЦБД (1000 мг ЦБД / 10 мл)
 • 1 шише содржи 200 капки
 • ТХЦ < 0.2%
 • 1 капка содржи 5 мг ЦБД (канабидиол)

Продуктите се:

 • Лабораториски тестиран 
 • Органски – органски одгледани 
 • Произведено во ЕУ 
 • Не предизвикува зависност 
 • Не опојни  100% легално

Состојки: Екстракт од индустриски пупки од коноп (Канабис сатива Л. вар. сатива), ладно цедено масло од коноп. Продуктот содржи ЦБД – смола, растворено во ладно цедено масло од коноп. ЦБД е екстрактиран од најквалитетниот индустриски коноп, одгледан во Словенија.

Чување и употреба: Чувајте го канистерот на ладно и суво место. За да нанесете доза од пастата, завртете го апликаторот во насока на стрелките на часовникот. Продуктот треба да се нанесе директно на кожата.

2. Cani therapy со 20% CBD

Изборете се со хроничната болка и воспалението,депресијата,несоницата и вознемиреноста!

1000 мг чист и ефикасен ЦБД изолат, измешан со мед за полесно дозирање.

Направено од најквалитетен, органски, не-ГМО коноп одгледуван во ЕУ, користејќи метод за екстракција на етанол, кој зачувува широк спектар на канабиноиди и терпени во суровиот екстракт од ЦБД.

 • 20% ЦБД (2000) Нето количина: 10 ml
 • Еден целосен фат е еднаков на 0,15мл и содржи 30мг ЦБД(канабидиол)
 • ТХЦ < 0.2%

Продуктите се:

 • Лабораториски тестиран 
 • Органски – органски одгледани 
 • Произведено во ЕУ 
 • Не предизвикува зависност 
 • Не опојни  100% легално

Кога сакате екстракти од коноп со најдобар квалитет, чисти и богати со ЦВД, купете од КАНИ – брендот на кој можете да му верувате

Чување и употреба: Чувајте го канистерот на ладно и суво место. За да нанесете доза од пастата, завртете го апликаторот во насока на стрелките на часовникот. Продуктот треба да се нанесе директно на кожата.

Состојки: Екстракт од индустриски пупки од коноп (Канабис сатива Л. вар. сатива), ладно цедено масло од коноп. Продуктот содржи ЦБД – смола, растворено во ладно цедено масло од коноп. ЦБД е екстрактиран од најквалитетниот индустриски коноп, одгледан во Словенија.

За компанијата

CANI, бренд збогатен со CBD за сите генерации, е роден во живописната Словенија – една од најзелените земји во светот и е стратешки лоциран во Лондон, глобалниот центар на бизнисот и трговијата.

Нашата цел е да влијаеме позитивно врз здравјето на луѓето и да ја подобриме благосостојбата на нашите крзнени пријатели со тоа што ќе ги направиме најквалитетните CBD производи на пазарот достапни за сите.

Нашата филозофија е едноставна и грижлива – да обезбедиме врвни производи направени од состојки со највисок квалитет по пристапни цени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.