2 ја следат оваа компанија


- 20%

CANNABO Reven plus

721 ден.

577 ден.

Опис

CANNABO Reven plus крем за вени

  • 225 mg CBD/150 ml 
  • СМИРУВА ВОСПАЛЕНИЕ- ПОДОБРУВА ЦИРКУЛАЦИЈА-ПОДОБРУВА ЛИМФНА ДРЕНАЖА

Природен CBD преку антиоксидативното дејство помага во намалување на оштетување на клетките, посебно на сврзното ткиво, ѕидот на крвните садови и ги намалува воспалителните процеси во кожата.

Екстракт од семе на див костен го подобрува венскиот тонус, ја стимулира циркулацијата и отстранувањето на токсините.

Екстракт од цвет од арника има изразено аналгетско, противвоспалително и антиедематозно дејство со што влијае на ресорбирање на хематомите (модринките).

Естракт од листот на винова лоза ги зајакнува ѕидовите на вените, гоподобрува нивниот тонус, ја намалува пропустливоста на капиларите, со што превенира развој на проширени вени.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.