2 ја следат оваа компанија


- 20%

CANNABO shampoo

528 ден.

422 ден.

Опис

CANNABO шампон

  • 150 mg CBD / 150ml 
  • ДЕТОКСИЦИРА-ЗАШТИТУВА-РЕГЕНЕРИРА-НАМАЛУВА ИРИТАЦИИ

Природен CBD има противвоспалително и антиоксидативно дејство, ја штити и детоксицира кожата на главата и косата, ја задржува нејзината влажност и го намалува мастењето. Дополнително, канабидиолот ја ја ублажува иритацијата на скалпот и создавањето првут.

Екстракт од бршлен ја подобрува циркулацијата на скалпот, со што обезбедува подобра размена на хранливи материи во фоликулите на влакната и придонесува за намалено опаѓање на косата.

Пантенол има навлажнувачки и смирувачки ефект, со што ја негува и хидрира кожата на главата и косата.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.