2 ја следат оваа компанија


Cannabo Балсам за усни 50mg CBD/10ml + Cannabo Herp- Крем за воспаление со Herpes Simplex 200 mg CBD/10 g 1+1 гратис

670 ден.

Преостанато време

Опис

CANNABO Herp крем за воспаление со herpes simplex

 • Природен ЦБД  ја навлажнува и смирува кожата, го намалува воспалението и ја забрзува регенерацијата.
 • Екстракт од цвет од невен ја штити и обновува кожата.
 • Екстракт од цвет од кантарион – го намалува воспалението и го забрзува заздравувањето.
 • Цинк оксид и талк за побрзо сушење на херпесните меурчиња.,
 • Со рок 12.2021 год.

  CANNABO балсам за усни

 • Природен ЦБД  ја навлажнува и смирува иритираната кожа, ја забрзува најзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија со што спречува нејзино предвремено стареење.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.
 • Бадемово масло – има смирувачки ефект, го намалува црвенилото и го одложува процесот на стареење.
 • Рок 12.2021 год

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.