2 ја следат оваа компанија


- 20%

CANNABO Cellulgel plus

637 ден.

509 ден.

Опис

CANNABO Cellugel plus антицелулитен гел

  • 150 mg CBD / 150ml 
  • НАМАЛУВА МАСНИ НАСЛАГИ-ПОДОБРУВА ЦИРКУЛАЦИЈА-ПОДОБРУВА ЛИМФНА ДРЕНАЖА

Природен CBD преку антиоксидативното дејство помага во намалување на оштетување на клетките, посебно на сврзното ткиво, ѕидот на крвните садови и ги намалува воспалителните процеси во кожата.

Екстракт од бршлен ја подобрува циркулацијата и го намалува отокот.

Готу кола ја подобрува циркулацијата и ги зајакнува капиларите.

Див костен ја подобрува лимфната дренажа, го поттикнува отстранувањето на токсините и го намалува чувството на надуеност.

Екстракт од семе од винова лоза го намалува задржувањето на течностите, ја подобрува циркулацијата и еластичноста на кожата.

Кофеин ги активира ензимите кои ги разградуваат мастите во ткивата опфатени со целулит и помага да се спречи формирање на нови масни наслаги, ја подобрува цврстината на кожата и ја враќа нејзината еластичност.

Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна, ја измазнува и омекнува кожата.

ПРОЧИТАЈТЕ ПОВЕЌЕ

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.