2 ја следат оваа компанија


Cannabo -дневен крем 50mg CBD/50 ml -ноќен крем 50mg CBD/50 ml- балсам за усни 50mg CBD/50ml

1306 ден.

Преостанато време

Опис

CANNABO дневен и ноќен крем

 • Природен ЦБД кој ја навлажнува и смирува кожата, ја забрзува најзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија (загадување и слободни радикали), со што спречува нејзино предвремено стареење.
 • Колаген најважен за одржување на младешкиот изглед. Ги измазнува борите и дава цврстина на кожата. Со редовна употреба ги зацврстува контурите на лицето и го враќа изгубениот тонус.
 • Хијалурон кој  ја одржува влажноста на кожата, ги измазнува брчките и спречува создавање на нови. кожата. Употребуваме хијалурон (Hya Care fileer SL) со специјална формулација која овозможува најдобра абсорпција во кожата и максимален ефект.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.
 • Пантенол – има навлажнувачки и смирувачки ефект, го намалува црвенилото и иритациите.

CANNABO балсам за усни

 • Природен ЦБД  ја навлажнува и смирува иритираната кожа, ја забрзува најзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија со што спречува нејзино предвремено стареење.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.
 • Бадемово масло – има смирувачки ефект, го намалува црвенилото и го одложува процесот на стареење.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.