2 ја следат оваа компанија


Cannabo Exclusive - дневна крема иновативна формулација за нега со CBD и 24 каратно злато

660 ден.

Опис

CANNABO exclusive дневен крем

 • Природен CBD има антиоксидативни својства, ги неутрализира слободните радикали и спречува  предвремено стареење на кожата.  Дополнително има противвоспалително и  смирувачко дејство, со што ги намалува црвенилото, иритациите и оштетувањата на клетките.
 • 24 каратно злато ја подобрува циркулацијата во кожата, ја поттикнува клеточната регенерација и создавањето на колаген и еластин.
 • Колаген делува против знаците на стареење, ги измазнува брчките, фините линии и ги редефинира контурите на лицето.
 • Хијалуронска киселина  ја задржува влажноста на кожата, ги пополнува брчките и спречува создавање на нови.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна од штетните влијанија на околината.
 • Пантенол има навлажнувачки и смирувачки ефект, го намалува црвенилото и иритациите.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.