2 ја следат оваа компанија


Cannabo Hemor - Kрем за воспаление при хемороиди 150 mg CBD/ 30 g 1+1гратис

711 ден.

Преостанато време

Опис

CANNABO Hemor крем

 • Природен ЦБД  ја навлажнува и смирува кожата, го намалува воспалението и ја забрзува регенерацијата.
 • Екстракт од семе на див костен, го намалува отокот и непријатноста поради компромитирана венска циркулација.
 • Екстракт од лист од винова лоза, го смирува печењето и чешањето при воспаление на хемороидите.
 • Екстракт од цвет од арника ја негува сувата и оштетена кожа, го намалува отокот и болката.
 • Екстракт од цвет од невен го намалува воспалението и го забрзува заздравувањето.
 • Екстракт од цвет од кантарион го намалува воспалението и го забрзува заздравувањето.
 • Цинк оксид делува адстрингентно и ја смирува иритираната кожа.
 • Рок 12.2021 год

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.