2 ја следат оваа компанија


- 20%

CANNABO крем за околу очи 45 mg CBD / 15ml

243 ден.

194 ден.

Опис

ДЕТОКСИЦИРА-ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

Природен CBD со своите антиоксидативни својства ги неутрализира слободните радикали, ја зголемува отпорноста на кожата, го намалува губењето на влажноста со што спречува предвремено стареење на кожата околу очите.

Арганово масло го спречува стареењето на кожата околу очите, ја одржува влажностa на кожата, ги намалува постоечките брчки и спречува појавувањето на нови.

Екстракт од соја со органско потекло, богат со витамин Е, ја смирува и обновува кожата околу очите.

Екстракт од пченични трици со органско потекло, содржи висока концентрација на фитостероли кои имаат улога на природни антиоксиданси и конзерванси.

Витамин А ја намалува појавата на брчки и помага во обновување на колагенот.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.