2 ја следат оваа компанија


- 20%

Cannabo крема за раце 50 mg CBD/ 50 ml

397 ден.

317 ден.

Опис

CANNABO крем за раце

 • Природен ЦБД кој ја навлажнува и смирува кожата, ја забрзува нејзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија со што спречува нејзино предвремено стареење
 • Екстракт од цвет од невен ја заштитува и обновува кожата
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата
 • Пантенол – има навлажнувачки и смирувачки ефект, го намалува црвенилото и иритациите.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.