2 ја следат оваа компанија


- 30%

Cannabo-Лосион за тело 150 mg CBD/ 150 ml

721 ден.

504 ден.

Опис

CANNABO лосион за тело

 • Природен ЦБД кој ја навлажнува и смирува кожата, ја забрзува најзината регенерација и што е најважно ја штити од штетни надворешни влијанија со што спречува нејзино предвремено стареење.
 • Екстракт од цвет од невен ја штити и обновува кожата.
 • Екстракт од цвет од арника – ја негува сувата и оштетена кожа и ја подобрува еластичноста.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.
 • Бадемово масло – има смирувачки ефект, го намалува црвенилото и го одложува процесот на стареење.
 • Пантенол – има навлажнувачки и смирувачки ефект, го намалува црвенилото и иритациите.
 • Со рок 02.2022

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.