2 ја следат оваа компанија


- 30%

Cannabo-Масло за масажа 150 mg CBD/ 150 ml

868 ден.

607 ден.

Опис

CANNABO масло за масажа

 • Природен ЦБД  ја навлажнува и смирува кожата, ја забрзува регенерацијата и штити од надворешни штетни влијанија
 • Масло од семе од коноп ја храни и обновува сувата испукана кожа.
 • Масло од лаванда релаксира и ја смирува иритираната кожа.
 • Витамин Е ги штити епидермалните липиди, колагенските и еластинските влакна и ја омекнува кожата.
 • Бадемово масло – има смирувачки ефект, го намалува црвенилото и го одложува процесот на стареење.
 • Со рок 02.2022

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.