97% попуст на онлајн курс: Car Maintenance & Driving Test Training+ E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 630 ден. (365 €) по цена од 682 ден. (11 €)

Цена

682 ден.

Вредност

22630 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21948 ден.

Преостанато време

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Car Maintenance & Driving Test Training

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 24
 • Број на тестови: 0
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

The Car Maintenance & Driving Test Training is a wonderful learning opportunity for anyone who has a passion for this topic and is interested in enjoying a long career in the relevant industry. It’s also for anyone who is already working in this field and looking to brush up their knowledge and boost their career with a recognised certification.       

This Car Maintenance & Driving Test Training consists of several modules that take around 5 hours to complete. The course is accompanied by instructional videos, helpful illustrations, how-to instructions and advice.

The course is offered online at a very affordable price. That gives you the ability to study at your own pace in the comfort of your home. You can access the modules from anywhere and from any device.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.